Advert
Advert

Pursaklar’da Yaz Sporla Geçecek

Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları ile birlikte, 7-14 yaş aralığındaki çocuklar, sporla dolu bir yaz ayı geçirecek.

Pursaklar’da Yaz Sporla Geçecek


Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları ile birlikte, 7-14 yaş aralığındaki çocuklar, sporla dolu bir yaz ayı geçirecek.
 
Spora, sporculara ve spor alanlarına yaptığı yatırımlarla vatandaşların büyük takdirini kazanan Pursaklar Belediyesi, her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Spor Okulları için kayıtları almaya başladı.
 

‘‘Her sene geleneksel hale getirdiğimiz üzere 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza yönelik olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde okul bahçelerinde spor eğitimi veriyoruz’’
Çocukların yaz tatilinde zamanlarını verimli geçirebilmeleri için geleneksel hale getirdikleri Yaz Spor Okulları eğitimi için kayıt sürecinin başladığını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Spor alt yapısına yapmış olduğumuz yatırımlarla gencinden yaşlısına bütün hemşehrilerimize hitap eden birçok spor dalında eğitim hizmeti veriyoruz. Her sene geleneksel hale getirdiğimiz üzere 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza yönelik olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde okul bahçelerinde spor eğitimi veriyoruz. Çocuklarımız, alacakları eğitimler ile hem boş vakitlerini kaliteli bir şekilde değerlendirirken, enerjilerini de doğru yerlerde atabilmelerine imkân sağlayacağız. Ücretsiz vereceğimiz kurslarımıza tüm çocuklarımızı bekliyoruz’’ dedi.
 
2 Temmuz'da başlaması planlanan eğitimler için futbol, basketbol ve voleybol kurslarına katılacak olan çocuklar, 24 - 28 Haziran tarihleri arasında eğitimin verileceği okullarda, 09:00-17:00 saatleri arasında başvuruda bulunabilecek.

 Haber Kaynağı: Pursaklar Belediyesi
Haberi Yapan: Ebubekir Bastama
pursaklar Pursaklar Haber pursaklar belediyesi beykoz haber pursaklar haber pursaklar haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
31 Mart 2024 Ankara  ve İlçeleri Yerel Seçim Anketi ve Anket Sonuçları (Sizlerin Düşüncesi Bizim İçin Önemlidir!)
31 Mart 2024 Ankara ve İlçeleri Yerel Seçim Anketi ve Anket Sonuçları (Sizlerin Düşüncesi Bizim İçin Önemlidir!)
Pursaklar'da Spora Engel Yok
Pursaklar'da Spora Engel Yok