Advert
Advert

Bayram Baş, Yeniden Refah Partisi'nden Pursaklar Belediyesi Başkan Adaylığını Duyurdu: Yeniden Refah İçin Yola Çıkıyor!

Bayram Baş, Yeniden Refah Partisi'nden Pursaklar Belediyesi Başkan Adaylığını Duyurdu: Yeniden Refah İçin Yola Çıkıyor!

Bayram Baş, Yeniden Refah Partisi'nden Pursaklar Belediyesi  Başkan Adaylığını Duyurdu: Yeniden Refah İçin Yola Çıkıyor!

Bayram Baş, Yeniden Refah Partisi'nden Pursaklar Belediyesi  Başkan Adaylığını Duyurdu: Yeniden Refah İçin Yola Çıkıyor!

Pursaklar ilçesindeki siyasi sahnede önemli bir gelişme yaşandı. Coğrafya Öğretmenliği mezunu olan ve çeşitli eğitim kurumları ile STK'larda aktif görevler üstlenen Bayram Baş, Yeniden Refah Partisi'nden Pursaklar Belediye Başkanlığı için adaylığını resmen duyurdu. 2009 yılında kendi eğitim kurumunu hayata geçirerek kurucu müdürlük görevini sürdüren Baş, aynı zamanda bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinin, bir meslek edindirme kursunun kurucu temsilcisi ve bir özel Anadolu lisesinin de kurucu ortağıdır.

2006 yılından beri Pursaklar'da ikamet eden ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev alan Bayram Baş, 22 Temmuz 1982 tarihinde doğan ve evli üç çocuk babası olan bir isimdir. Aynı zamanda Ak Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı yönetim kurulunda son dört dönemdir görev alarak siyasi deneyim kazanan Baş, Yeniden Refah Partisi çatısı altında Pursaklar'ın refahını artırmak ve ilçenin geleceğine katkı sağlamak için yola çıkıyor. Baş, adaylığını açıklarken Yeniden Refah İlçe Teşkilatı'yla birlikte çalışarak ilçede daha yaşanabilir bir çevre oluşturmayı ve halkın beklentilerine cevap vermeyi hedeflediğini ifade etti. Bu gelişme, ilçede önümüzdeki seçimler öncesinde siyasi arenada yeni bir dinamizm yaratması bekleniyor.

 

yeniden refah partisi bayram baş akparti pursaklar belediyesi selçuk çetin pursaklar ankara son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bir Dost     2024-02-02 Allah yolunu açık etsin. Millete hizmet niyetin hiç bozulmasın. Allah kalbine aklına iradene güç kuvvet versin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pursaklar Fatih Mahallesi Muhtar Adayı İrfan Saraçlı
Pursaklar Fatih Mahallesi Muhtar Adayı İrfan Saraçlı
Pursaklar'da Spora Engel Yok
Pursaklar'da Spora Engel Yok