Advert
Advert

Elektrikle Yaşam(Geçersun Enerji) / Elektirk - Elektronik

Elektrikle Yaşam(Geçersun Enerji)
Elektrikle Yaşam(Geçersun Enerji)
Bu içerik kez okundu.
Firma Hakkında

Elektrikle Yaşamgeçersun Enerji

Elektrikle Yaşamgeçersun Enerji olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan bir enerji teknolojileri firmasıyız. Lityum ion pil veya LiFePO4 piller kullanarak özel tasarlanmış bataryalarımız, güneş enerjisi sistemleri, elektrikli araçlar, hafif elektrikli araçlar, RV ve karavan gibi birçok farklı uygulamada kullanılmak üzere üretilmektedir.

LiFePO4 piller, uzun ömürlü ve dayanıklı özellikleriyle bilinir. Güneş enerjisi sistemleri, elektrikli araçlar ve birçok mobil enerji ihtiyacı için idealdir. Şarj sıklığına bağlı olarak, bataryalarımız 2000-3000 döngüye kadar uzun bir ömre sahiptir. Ayrıca, lityum ion pillerimiz de farklı uygulamalara uygun olarak 350-1000 döngü aralığında ömre sahiptir.

Geniş ürün portföyümüz arasında 72 volt, 60 volt, 52 volt, 48 volt, 36 volt, 24 volt, 18 volt, 14.4 volt, 12 volt, 7.2 volt, 3.7 volt gibi farklı voltajlarda bataryalar bulunmaktadır. Ayrıca, özel üretim robot süpürge bataryaları gibi çeşitli özel batarya çözümleri de sunmaktayız.

Elektrikle Yaşamgeçersun Enerji olarak, müşteri memnuniyetini ve enerji ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Özel üretim süreçlerimiz ve geniş ürün yelpazemizle, enerji teknolojilerinde lider bir partner olmaya devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri:

  • Adres: Fatih Mahallesi, İşçiler Sokak No:16, Tepebaşı/ESKİŞEHİR, 26220 Eskişehir
  • Telefon: 530 764 0527
  • E-Mail: memogecerali1422@
  • Web: Elektrikle Yaşamgeçersun Enerji

Enerjinin Geleceğine İlham Vermek İçin Buradayız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pursaklar Fatih Mahallesi Muhtar Adayı İrfan Saraçlı
Pursaklar Fatih Mahallesi Muhtar Adayı İrfan Saraçlı
Pursaklar'da Spora Engel Yok
Pursaklar'da Spora Engel Yok